כששואלים אותנו על בדי הכותנה הסופר איכותיים שלנו  "לאיזה מטרה הם מתאימים?" אנחנו עונים שבד לא "נולד" למטרה אחת ברורה. הבד יש לו תכונות, יש לו יתרונות ויש לו חסרונות. מה אפשר לעשות איתו – זה כבר תלוי בדמיון וביכולת של היוצר.
אבל במקרה של בדי כותנה מעוצבים פשוט יש הרבה יתרונות. 100% כותנה נעימה באיכות גבוהה, רכה, עמידה. מגוון ענק של הדפסים (מאות באתר ויותר מאלף בחנות), מעולה בכביסה והצבעים לא דוהים.

לאורך השנים ראינו אינספור שימושים לכל הבדים שלנו. המטרה של הפוסט הזה הוא להמחיש את זה. ננסה לסקור את מגוון השימושים ספציפית בבדי הכותנה המעוצבים שלנו (ובאמת שאלה עדיין רק מספר דוגמאות, ויש עוד המון דברים שלא ייכנסו).

לקטנטנים שלנו אנחנו תמיד נרצה את הכי טוב. אנחנו עוטפים אותם בבגדים, שמיכות, מגנים, כריות, נחשוש, מצעים ועוד העיקר שיהיה להם נעים, נוח ושהם יהיו מוגנים. לכן כל כך חשוב להשתמש בבדים איכותיים, מחומרים טבעיים, שאנחנו בטוחים שהם מספיק טובים לילדים שלנו. הצבעים והדוגמאות זה רק הבונוס. כל בדי הכותנה המעוצבים שלנו מיוצרים ללא חומרים שעלולים לפגוע בנו או בסביבה. 

שילוב מנצח של צבעים, דוגמאות ובד נעים. אין גבול לסוגי הבגדים והגזרות שאפשר ליצור – בין אם זה לאירוע, ליום-יום או לבית. 

כל בד שתבחרו יהיה מקסים! גם כאן יש אינספור אפשרויות.
הילדות שלכן מגלות עניין באופנה? זה בדיוק המקום לתת להן חופש לבחור את הבד ולהנות מכל התהליך של היצירה.

ללא ספק גולת הכותרת של קטגורית בדי הכותנה שלנו – כל מי שעוסקת בתחום מבינה את החשיבות של איכות הבד, הצבע והמגוון העשיר. בזכות כל אלה ניתן לעשות יצירות מרהיבות שהן פריט נוי ואומנות לכל דבר. 

מגוון העיצובים של בדי הכותנה מכניסים עושר ויזואלי לכל חדר שהם נמצאים בו. בקלות אפשר להוסיף כרית, וילון, מפה (ועוד) – וברגע אחד שידרגתם את ההרגשה בחדר. רוצים לחדש או קצת לגוון? מוסיפים צבע לחדר עם בד מעניין – פשוט וקל.
הבדים יכולים להתאים כמעט לכל מה שתרצו, אפילו ריפוד של פינות ישיבה קטנות (למשל פינת קריאה) או כורסאות ילדים מסוגים שונים.

אם הגעתם עד לכאן אז הבנתם כבר שאין גבול ליצרתיות עם הבדי כותנה שלנו, אבל הנה עוד כמה דוגמאות – בובות, קלמרים, תיקים, סינרים, כפפות לתנור ומשטחים מבודדים (כדאי להוסיף גם מילוי כותנה טבעי ליצור שכבת בידוד) ואפילו קערות בד, עטיפה של קופסאות ומחברות ועוד ועוד. פרוייקטים קלים ולמתחילים ופרוייקטים למתקדמים – הכל פתוח כאשר משתמשים בבדים הנכונים.

תודה שקראתם ומקווים שקיבלתם קצת השראה – עכשיו הזמן לעבור לעמוד הקטלוג של בדי הכותנה המעוצבת שלנו ולבחור את הבד לפרוייקט הבא!

התמונות בעמוד באדיבות Windham Fabrics, מידע נוסף זמין בקטלוגים של כל קולקציה.

תפריט נגישות