מהיום כבר לא צריך לזרוק

אם יש לכם  כורסה האהובה אך היא דהויה וכוללת הקרעים שונים, אך יש לכם ערך רגשי אליה, כדאי שתדעו שאתם לא חייבים להיפרד  ממנה, אלא לרפד אותה מחדש ולקבל כורסא חדישה, יפה ועדכנית. כך שאם ריפוד כורסאות לא תראו זכר לכורסה הישנה שהייתה לכם.

ריפוד כורסאות הוא פתרון מצוין עבור הכורסאות שאנחנו אוהבים

כורסאות הן רהיטים שימושיים מאוד בחיי היום יום. מדובר על רהיטים שחלקם עברו איתנו תקופות ארוכות לטובה ולרעה, ולכן למרות שמדובר על פריטים עם ערך רגשי חשוב ויקר, ועל תוספת עיצובית מקסימה לבית, אחרי הכל אין כמו לחזור הביתה ולשבת עליהם עם כוס קפה מול התוכנית האהובה עלינו בטלוויזיה או עם עיתון. לכן, באמצעות ריפוד לכורסאות אשר קיים במגוון סוגי בגדים וצבעים וסגנונות שונים ניתן לרפד את הכורסא שלכם ולהקנות למה מראה חדיש ועדכני יותר.

מה חשוב לשים לב בעת ביצוע ריפוד כורסאות?

אם אתם מתכננים לבצע ריפוד כורסאות לכורסאות שלכם בבית, כדאי שתשימו לב לדברים הבאים שיעזרו לכם לחסוך בזמן וכסף. באמצעות ריפוד כורסאות בהתאם לצרכים האישיים שלכם תוכלו לקבל את הריהוט הטוב והמתאים ביותר עבורכם. לכן בטרם ריפוד הכורסאות שימו לב לדברים הבאים:

ריפוד עמיד – כורסה מרופדת, יפה ואיכותית המחזיקה מעמד לאורך זמן היא ללא ספק כיפית, לכן חשוב שהריפוד שאתם לרכוש יהיה עמיד על מנת שלא תאלצו להחליפו בתדירות גבוהה.

ריפוד איכותי- עם ריפוד איכותי ניתן לקבל כורסא מהודרת ויוקרתית שלא רק נוחה לישיבה אלא גם נראית חדישה ויוקרתית בדומה לכורסא חדשה.

עיצוב בהתאמה אישית-  עם עיצוב בהתאמה אישית תוכלו להשתגע כמה שאתם רוצים בעיצוב ריפוד הכורסה בין אם זה בצבע, בסוג הבד, במרקם הבד ונראות הכורסה עצמה עד הגימור הסופי.

בבד רץ תוכלו למצוא מגוון סוגי ריפוד כורסאות לפי טעמכם מתהליך משלב התכנון, דרכי שלבי הביצוע ועד רמת הגימור והעיצוב הסופי של ריפוד כורסאות כפי שחלמתם.

מחפשים בד ריפוד לכורסה שלך? טלפנו אלינו 02-672-1017 צוות בד רץ ישמח לבחור יחד אתכם את סוג בד הריפוד המושלם עבורכם ועבור הצרכים שלכם לכורסה מושלמת.

תפריט נגישות